KURUMSAL

Hakkımızda

25 yılı aşkındır üretim, satış, pazarlama, kalite anlayışı, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmetlerde sahip olduğumuz tecrübemizi NWT markasında birleştirdik.

NWT; İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde, yüksek çeşitliliğe sahip ürün gamı ve uzman satış kadrosu ile sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız, dikey çok kademeli santrifüj pompalar, konut ve ticari binalar için hidroforlar, yangın pompası ve hidrofor sistemleri üretmektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana, her zaman doğa ve insan odaklı bir kurum olarak sürdürülebilir, güvenli, doğru ve verimli ürünlerle müşterilerimizin karşısına çıkıyor, sizin önem verdiğiniz değerleri benimseyen iş modelleri ve süreçler oluşturuyor, sonuç odaklı çalışıyoruz.

Müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde tespit ederek ürün ve hizmetlerden en yüksek memnuniyeti elde etmesini sağlayıp hizmetlerimizin, sağladığımız ürünlerin, yaptığımız işlerin sürekli gelişimi içerisindeyiz.

Bu anlayışla, ülkemize ve dünyaya, çevresel ve sosyal hassasiyetimizle hizmet etmeye devam edip, kurumsal yapımızı geliştirerek kullanıcılarımıza daha yüksek memnuniyet sağlama çabamızı sürdüreceğiz.

©2022 - NWT POMPA. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi